Dacă stelele mai pot dărui lumină... dacă cerul mai are lacrimi... dacă timpul mai îngăduie suflare... E pentru că Dumnezeu vrea să-ţi şoptească:
„Ai mare preţ în ochii Mei ! " El va şterge orice lacrimă din ochii lor. Şi moartea nu va mai fi. Nu va mai fi nici tânguire, nici ţipăt, nici durere, pentru că lucrurile dintâi au trecut.
Apocalipsa 21:4
marți, februarie 23, 2010
Frumos
Psalmul 45:7 Tu iubeşti neprihănirea, şi urăşti răutatea.
well.. daca si tu, asta inseamna ca I te asemeni:) and you really do, i mean it.. expression of His love, that you are for me..:)
RăspundețiȘtergereSi eu :)
RăspundețiȘtergere